Ataşehir Anahtarci

 Günlük yaşantımızda önemli bir yere sahip olan anahtarlar ve kilitler, kırıldığında veya kaybolduğunda, açtırmak için anahtar ve çilingir ustalarını çağırın. Anahtarcılar, günün her saatinde çilingir hizmeti verebilmektedir. Anahtar kopyalama, askı kilit, demir kapı kilidi, çelik kapı kilidi, tahta kapı kilidi ve pvc kapı kilidi gibi birçok kilit, anahtarcıların çalışma kategorisindedir. Yedek anahtar çıkarma işlemlerinde, yedeklemek istediğiniz anahtarı götürüyorsunuz ve kopyalama makinesinde dakikalar içerisinde yedek anahtarınızı alabiliyorsunuz. Ataşehir anahtarcı seçeneklerinde, kilit içerisinde kırılarak kalan anahtarlar veya sıkışan anahtarlar, profesyonel bir şekilde çıkarılabilmektedir.

 

 Kapalı Kapıların Açılması

 

 Kapı kilidi açma işlemlerinde, uzman olan Ataşehir anahtarcı ustaları etkili çözüm üretmektedir.. Çilingir gerektiği zaman, çilingirler her zaman için gelirler. Ataşehir anahtarcı kategorisinde yapacağınız aramalarla gelen anahtarcı çilingirler, özel maymuncuk cihazı ile kolay bir şekilde kapınızı açarlar. Anahtar içinde kırılırsa, bu süre biraz uzayabiliyor. Ayrıca kapının ardında anahtar varsa yine açma süresi biraz uzayabilir. Kilit üzerinde kırık anahtar veya arka kısımda anahtar yoksa açma işlemi çok daha kolay hale gelmektedir. Anahtarcıyı beklemeden kilit mekanizmasına zarar verirseniz, daha sonra anahtarcının işini zorlaştırabilirsiniz. Bu nedenle kapı açma işlemlerinde, bu konuda uzman olan Ataşehir anahtarcı sınıfında çilingir çağırmalısınız.

 

 Kilidi Değiştirme

 

            Anahtarcılar, istediğiniz zaman kilidi değiştirebilir. Asma kilit açma veya kilit göbeği değiştirme gibi işlemleri yapabilen anahtarcılar, aynı zamanda oto kilidi, garaj kilidi, bagaj kilidi, kasa kilidi ve benzeri birçok kilidi açma bilmektedirler. Açma işleminin yanı sıra yedek anahtarları da çıkarabilmektedirler. Gece veya sabahın ilk ışıklarında acil olarak kilit açma işlemlerini kolay bir şekilde gerçekleştiren Ataşehir anahtarcı kategorisindeki firmalar, gerekli belge ve izinleri almaktadırlar. Anahtarcılara özel olarak çıkarılan izin ve belgeler, güvenilir bir çalışma ortamı oluşturmak için çıkarılmıştır. Demir kapı anahtarları, çelik kapı anahtarları, asma kilit anahtarları, iç kapı anahtarları, dolap anahtarları ve sandık anahtarları, Ataşehir anahtarcı sınıfında üretilen anahtar çeşitleridir. Bu ürünlerin yedekleme işlemleri de bu kategoride gerçekleşmektedir. Yale ve bilyalı anahtar makineleri, otomatik, yarı otomatik ve manuel seçeneklerine sahiptir.

 

            Anahtarcı sektöründe bu makineler kullanılmaktadır. Kasa tipi, pantoğraf ve ham anahtar özelliklerine sahip bu makineler, dakikalar içerisinde kopyalamayı gerçekleştirmektedir. Esnek oto açma, yale bıçağı, rozet, elmas testere, ışıklı ve ledli çilingir araçlarıyla, kilit açma işlemi gerçekleştiren anahtarcılar, kısa zamanda işlem tamam diyebiliyor. Bilyalı ve cep maymuncuk çeşitlerini de kullanan anahtarcılar, işin durumuna göre malzeme kullanmaktadır. Anahtarcılık sektöründe kullanılan bu araçlar, uzman anahtarcılar tarafından tercih edilmektedir. Anahtar yapım işlemlerinde, kopyalama makinesi kopyalamayı yaptıktan sonra, işin uzmanı olan anahtarcılar, zımparalama işlemiyle çapakları temizlemektedir. Çapakların temizlenmesinden sonra anahtar daha pratik bir şekilde kullanılabilir. Anahtarlar, malzeme ve diş tasarımı bakımından farklılık göstermektedir. Anahtar mekanizmasına göre açma yöntemleri kullanılmaktadır.

 

İndirim, duyuru ve kampanyalardan haberdar ol.