ataşehir çilingir - çelik kapı açma - 0538 857 857 7 - Girilmedi

sektöründe yetkin ve etkin ataşehir çilingir  personelimiz ile beraber siz değerli müşterilerimize hizmet verdiğimiz Çilingir servisi olarak, yedi gün yirmi dört saat mobil olarak çilingir servisi verilmektedir. ataşehir ve yakın çevrede oturanların kapıda kalma sorunlarında süratli ve en uygun kapı açma hizmetini yıllardır biz vermekteyiz. Anahtar, pimapen dahil her tür kilit, mekanizma açılması ile ev kapılarının tamir ve bakımı gibi ihtiyaçlarınız halinde en optimum ve duruma uygun çözümlerle size teslim ediyoruz. 
    
 Anahtarlar ev anahtarı, otomobil anahtarı, çelik kapı anahtarı, iç oda kapısı anahtarları, çelik para kasası anahtarları, dolap anahtarları gibi farklı çeşit ve muhteviyatta üretilmektedir. Fonksiyonları çok farklı olmasa da, muhafaza edilmesi gereken nesnenin muhteviyatı ile değerine göre ve teknolojik gelişmelere paralel olarak değişik çeşit ve kalitede üretimi sağlanmaktadır. Örneğin basit bir kumbara anahtarının değeri kuruşlarla ifade edilirken, büyük ve elektronik bir çelik kasa anahtarı değeri binlerce lira ile ölçülmektedir.

Çelik Kapı Açma Neden Önemlidir?

Hali hazırda ev kapılarının çelik kapı olması, farklı sorunları ve ihtiyaçları da beraberinde getirmiştir. Çelik kapı açma bu ihtiyaçlardan en önemlileridir. Elinizde anahtarınız varsa tabi ki çelik kapı açma konusunda herhangi bir problem yaşanmayacaktır. Ancak yoğun iş temposu nedeniyle anahtarı unutma, kaybetme ve çaldırma gibi nedenlerle anahtar mevcut değilse çelik kapı açma önemli bir sorun olarak karşınıza çıkmış demektir ataşehir çilingir Bizim kullandığımız yöntemlerden birincisi anahtarın kapı arkasında kalması sonucu kapıyı açıp eve girememe problemidir. Bu durumdaki çelik kapılar, ehil çilingir lerimiz tarafından dışarıdan müdahale edilerek ve maymuncuk yardımıyla kolayca açılabilecektir. Bu şekilde yapılan müdahale kapınıza hiçbir zarar vermeyeceği gibi aynı anahtarı kullanmaya da devam edebilmeniz mümkün olmaktadır. Bununla beraber, kapı kilitli değil ve sadece unutulduysa, pet şişe gibi nispeten sert ve elastik bir maddenin kilit diline baskı uygulayacak şekilde sokulması ve bu esnada kapıya ileri geri baskı uygulanması çelik kapınızı açmanızı sağlayabilecektir.

          Masraf yaptığınız oda kapıları adına bir ya da birden fazla kapılar sorun çıkardığı zaman bunları tamamen iç mekanizmalarını herhangi bir sorun yaratmadan gerçekleştiren çalışanlarımız bünyesinde oda kapısı açma hizmetini ataşehir çilingir servisimizden tamamen profesyonel bir biçimde alabilirsiniz. Üstelik oda kapıları sorunu kapsamında genel olarak anahtar diğer tarafta takılı kaldığından dolayı da farklı bir anahtar ile oda açılmayacağından dolayı bu tür durumlarda dahi hiçbir şekilde müdahale edilmemelidir. Aksi takdirde günümüz teknolojisiyle tasarımı gerçekleştirilmiş oda kapıları iç mekanizmasına zarar verebilirsiniz.
       
 Anahtar kopyalama, yedeğini edinmek istediğiniz herhangi bir anahtarın aynı işlevi görecek şekilde benzerini ürettirme işlemine denmektedir. Bu yöntem ve öngörü sayesinde anahtarını kaybeden, çaldıran veya içeride unutan kişiler, çilingir vasıtasıyla veya kapılara zarar vererek kapılarını açtırmak zorunda kalmaktan kurtulmaktadırlar. Hele bir de ev dışındaki balkon, cam gibi yerlerden girmeye çalışmak gibi tehlikeli aktivitelerden kurtulmak da cabası olacaktır. Böyle sorunlarla karşılaşmamak ve gereksiz masrafların önüne geçmek için önceden yapılacak ataşehir anahtar kopyalama 
işlemi herkesi rahatlatacaktır.Basit özelliklere sahip olan ve standart özellikleriyle yaygın olan kilitlerin açılması çok daha hızlı bir şekilde gerçekleşmektedir. Özellikle çelik kapı kilitlerinin çeşitli olması, bir kapıda birden fazla kilit mekanizmasının olması nedeniyle, bu kapıların kilidinin açılması, daha fazla zaman almaktadır. Çelik kasa kilitleri için de çilingirler özel yöntemlerle çalışmaktadır. Bu yöntemlerle bütün çelik kasa kilitlerini açabilmektedirler. Orta kısımdaki kilit göbeği, açma işleminin ana merkezidir. Kilit açma işlemlerinde özel teknikler de kullanılmaktadır. Kapı kapandıysa ve sadece küçük dil kapama işlemini yaptıysa, çilingir lerin bu gibi kapıları çok daha kolay bir şekilde açabilmektedir.

ÜRÜN KODU: 1695
İnceleme: 2866 kişi inceledi

İndirim, duyuru ve kampanyalardan haberdar ol.