Evinizi, işyerinizi ya da arabanızı koruma altına almak için iyi bir kilide ihtiyacınız vardır. Zira hırsızlık olayları özellikle büyük şehirlerde sık karşılaşılan bir tehlikedir. Son teknoloji ile üretilen modern kilitler sayesinde kendinizi güven altına alabilirsiniz. Birde anahtarınızı kaybettiğinizde ya da içerde unuttuğunuz durumlarda iyi bir çilingire ihtiyacınız olacaktır. Hızlı servis ile size her saat hizmet verebilecek ve kilidi bozmadan kapı açabilecek bir çilingir ideal bir seçim olacaktır. Günlük yaşantımızın bir parçası olan bu hizmetlere ne zaman ihtiyacınız olacağını bilemezsiniz. Önemli olan kilit ya da çilingir ihtiyacınız olduğunda kime başvuracağınızdır. fındıklı Çilingir yıllardır kusursuz hizmet veren bir firmadır. 
Barel Kilit Nedir ? :  Kale kilit tarafından geliştirilen barel tuzaklı kilitler, imalatı sırasında ön tarafında kullanılan paslanmaz çelik takviyesiyle hırsızların sıklıkla kullandığı taktikler arasında yer alan zorlama ve kırılmalara karşı daha dayanıklı yapısıyla matkapla kilit açma taktiklerine karşıda önlem alınmış olmaktadır. Birçok anahtarcı tarafından şiddetle tavsiye edilen ve en çok satışında bulunan kilit ürünleri arasında yer alan Kale Barel Kilit yani tuzaklı kilit müşteriler tarafından da güvenerek ve bilinçli olarak istenen kilit marka ve modeli olarak kullanılmaktadır.
Kale Kilit’in uluslararası patentli bu kilit ürünü 3 ayrı modeli vardır. Bunlar Bilyalı , standart ve sistem olmak üzere gruplandırılmıştır.
 
fındıklı çilingir olarak siz değerli müşterilerimize uzun yılından itibaren 7 /24 saat kesintisiz hizmet sunmaktan mutluluk duyarız.fındıklı çilingir siz değerli müşterilerimize bayramda, tatil günlerinde, özel günlerde, hafta sonlarında durmaksızın 24 saat kesintisiz servise devam etmektedir. Kapınız kilitlendi diye endişe etmeyin, kasanızı açamıyorsunuz diye tedirgin olmayın, otomobilinizin kapısı kilitlendi diye üzülmeyin. Tek yapmanız gereken telefon ile  bize ulaşmanız durumunda, telefonun diğer ucunda sizi karşılayacak personelimiz açık adresinizi isteyecektir. adresinizin notunu aldıktan sonra size mesafe olarak en yakın olan ustayı yönlendirecektir. Sadece 20 dakika içinde profesyonel ekip ve ekipmanlarımızla donatılmış araçlarımızdan birtanesi kapınıza gelecektir. Siz değerli fındıklı sakinlerimizin istekleri doğrultusunda, kapınızda, kilidinizde ve kapı hiroliğinizdeki bütün problemleri eksiksiz halledeceklerdir. Çilingir servisimiz, oda kapısı açma, hertürlü kapı kilidi değiştirme, oto açma, oto anahtar kopyalama, kasa anahtar şifresi değiştirme, demir kapı açma, tahta kapı açma, hidrolik montajı, kapı otomat montajı, elektronik kilit montajı, bariyer kumandası kopyalama, hırsıza karşı güvenlik sistemleri gibi hizmetlerde sunmaktadır. Firmamız açıldığı günden itibaren müşteri memnuniyetini esas almaktadır. Bütün personellerimiz gerekli çalışma belgeleri ve sertifikaları sorgulanarak işe alınır. Bütün evrakları eksiksiz olması durumunda işbaşı yapmalarına izin verilir. Sizlerde sağlıklı hizmet almak isterseniz, ataşehirçilingir,ataşehir anahtarcı yı tercih edin. 
Neden fındıklı Çilingir'i Tercih Etmeliyim
Çünkü fındıklı Çilingir, çilingirlik mesleğini profesyonel olarak icra eder. Farklı iş kollarında faaliyet göstermesine karşın çilingirliği ek iş olarak yapan şahıslardan uzak durmanız gerekir. Çilingirlik hizmetini bir profesyonelden almak yerine, daha uygun ücrete hizmet veren birini tercih etmek sizi farkında olmadığınız birtakım masraflara sokacak ve size daha pahalıya patlayacaktır. Kapı açmayı bilmeyen kişiler çoğunlukla kilitleri açmaya çalışırken kapılara zarar vermekte ve hırsızlara karşı sizi korunmasız duruma düşürmektedir. Profesyonel kişilerden hizmet almak istiyorsanız bizi arayın. fındıklı bölgesinde 7/24  Çilingir Servisi Sağlayan Tek Frmayız.Oto Çilingir Servislerimiz Araç Kapılarınıza ve Kilitlerinize Zarar Vermeden Açmaktayız. fındıklı anahtarcı hertürlü probleminize çözüm olmak için telefon numarası kadar uzağınızda